15 Temmuz Pazartesi
İddaa Tahmin / Haberler / Beşiktaş Galatasaray Maçını Kim Kazanır ?

Beşiktaş Galatasaray Maçını Kim Kazanır ?

Spor Yazarları Beşiktaş Galatasaray maçını yorumladı. 2 Aralık Pazar günü saat: 20:00’da başlayacak olan maça iddaa tahminin de bulunmadan önce Spor yazarlarının bu maç için yaptıkları tahminleri incelemenizi öneriyoruz. Sabah gazetesinin hazırladığı Spor Yazarlarının derbi tahminlerini siz iddia severler için sitemizde yayınladık. 

Maçı Beinsport’dan canlı olarak izleyebilirsiniz.

ERMAN TOROĞLU

Maçın favorisi Beşiktaş gözüküyor. Ancak şartlar itibariyle bereberlik de olabilir. Eğer olur da Galatasaray maçı kazanırsa sürpriz olur. Benim favorim galibiyete yakın tarafın Beşiktaş olduğu.

AHMET ÇAKAR

Her ne kadar bu tür derbilerde kağıt üzerinde avantajlı takım genelde kaybetse de bu kez Beşiktaş’ı gerçekten önde görüyorum. Galatasarayçok eksik. Çok kolay gol yiyorlar ve hücum gücü, bitirici adamı da dahil olmak üzere hemen hemen yok. Seyirci desteğiyle Beşiktaş’ın gol veya golleri bulabileceğini çok rahatlıkla söyleyebilirim.

LEVENT TÜZEMEN

Beraberliğin iki takıma da yaramayacağı bir derbi olacak. Beşiktaş kazanırsa, Galatasaray ciddi bir yara alır ama Galatasaray kazanırsa iki ezeli rakibiyle ciddi bir puan farkı yaratır. Sinirlerine hakim olan derbiye ağırlığını koyar.

 

ÖMER ÜRÜNDÜL

İki takımın da bu sezonki durumları birçok bakımdan sıkıntılı. Galatasaray’da sakatlar ve cezalar var. Beşiktaş’ta sakatlar var. Avrupa kupalarındaki maçlarda da Galatasaray çok kötüydü. Beşiktaş ise büyük bir geri dönüşe imza attı ama bu, o güne mahsus bir durumdu. O maç çok ters bir sonuçla da bitebilirdi. Bütün bunları göz önüne aldığımızda ben sadece Beşiktaş’ı bir adım önde görüyorum. O da kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı için.

 

GÜRCAN BİLGİÇ

Çok sert bir atmosfer olacak. İki takım da yorgun geliyor maça ama erken finale çıkıyorlar. Bu maçın kaybı sadece 3 puan olmaz. Lig yarışını da ciddi şekilde etkileyen bir sonuç olacak. Beşiktaş’ın fizik olarak geride olacağını ve sakatlıklardan etkileneceğini düşünüyorum. Galibiyete yakın taraf Galatasaray olur.

İSKENDER GÜNEN

Beşiktaş avantajlı çünkü kendi sahasında oynayacak. Ayrıca rakibinin içinde bulunduğu durum hiç iç açıcı değil. Cezalar ve sakatlıklar göz önüne getirildiğinde sarı-kırmızılıların kadro yetersizliğinin olduğu bir gerçek. İki takım arasındaki farka bakacak olursak Beşiktaş zaten daha üstün.

Kaynak : Sabah.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp Canlı Destek