20 Mayıs Pazartesi
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 4 Kasım Banko Maçlar ( Serdar İLGİN )

4 Kasım Banko Maçlar ( Serdar İLGİN )

4 Kasım 2018 Pazar banko maçlardan oluşan banko iddaa tahminleri ve banko iddaa yorumları. Yarın ( bugün ) oynanacak olan iddaa bülteninde yer alan futbol maçları arasından 4 maça banko tahminde bulunarak toplam 9,10 oranlı banko bir kupon hazırladım. Umarım kazanır ve kazandırım.

4 Kasım Banko Maçlar ( Serdar İLGİN )

Alanyaspor – Yeni Malatyaspor 137
Karşılıklı Gol – Yok
Oran: 1.65
Chievo – Sassuolo 139
Alt Üst 2,5 Gol – Üst
Oran: 1.75
Trabzonspor – Bursaspor 147
Alt Üst 2,5 Gol – Alt
Oran: 1.75
Tromso – Molde 561
Alt Üst 2,5 Gol – Alt
Oran: 1.80
Toplam Oran : 9,10

4 Kasım 2018 Pazar günü için yazarlarımızın hazırladıkları banko maçlardan oluşan banko kuponları inceleyerek hazırlayacağınız kuponların tutma olasılığı her zamankinden daha fazla olacaktır. İddaa yazarlarımızın hazırladıkları banko tahminleri görmek için iddaa tahminleri kategorimizi ziyaret edin. Yarın oynanacak olan maçların listesini sizinle paylaşıyoruz..

Yarın oynanacak olan iddaa bülteninde yer alan maçların listesi.. Aşağıda yer alan maçlar ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz…

431 – 08:00 – GKOR – Daegu – Fc Seoul
432 – 08:00 – GKOR – Jeonbuk Hm – Ulsan
433 – 08:00 – JAP – Sapporo – Sendai
434 – 09:00 – AVUS – Cc Mariners – Adelaide United
435 – 10:00 – GKOR – Gangwon – Jeonnam Dragons
436 – 10:00 – GKOR – Suwon Sb – Pohang Steelers
437 – 10:00 – JAP – Sagan Tosu – V-Varen Nagasak
438 – 11:00 – RUS1 – Tom Tomsk – Khimki
439 – 12:00 – RUS1 – Tyumen – Olimpiyets
440 – 12:30 – AU2 – Wiener Neustad – Sv Horn
441 – 13:00 – S2-B – Amed Sportif – Eyüpspor
442 – 13:00 – S2-B – Gümüşhanespor – Sancaktepe Bld
443 – 13:00 – S2-K – K.Maraşspor – Sivas Bld.Spor
444 – 13:00 – S3-2 – Van Bşb.Spor – Bergama Bld.Spo
445 – 13:00 – S3-2 – Elaziz Bld.Spo – Çatalcaspor
446 – 13:00 – S3-2 – Kemerspor 2003 – Ofspor
134 – 13:30 – SSL – Ankaragücü – Kayserispor
447 – 13:30 – T1L – Hatayspor – Ümraniyespor
448 – 13:30 – T1L – Karabükspor – Boluspor
449 – 13:30 – S2-B – Sakaryaspor – Ankara Demirspo
450 – 13:30 – S2-B – Niğde Anadolu – Samsunspor
451 – 13:30 – S2-B – Sariyer – Kastamonuspor
452 – 13:30 – S2-B – Keçiörengücü – Bayrampaşa
453 – 13:30 – S2-B – Manisaspor – İnegölspor
454 – 13:30 – S2-B – Uşakspor – Gaziantepspor
455 – 13:30 – S2-K – Fethiyespor – Zonguldak Komur
456 – 13:30 – S2-K – Tuzlaspor – Kirklarelispor
457 – 13:30 – S2-K – Tarsus İd.Yurd – Şanliurfaspor
458 – 13:30 – S2-K – Darica Gençler – Manisa Bşb.Spor
459 – 13:30 – S2-K – Fatih Karagümr – Pendikspor
460 – 13:30 – S2-K – Konya Anadolu – Bandirmaspor
461 – 13:30 – S2-K – Menemen Bld.Sp – Bugsaş Spor
462 – 13:30 – S2-K – Tokatspor – Etimesgut Bld.
463 – 13:30 – S3-2 – Erokspor – Kizilcabölükspo
464 – 13:30 – S3-2 – Alibeyköyspor – Osmaniyespor Fk
465 – 13:30 – S3-2 – Düzcespor – Adiyaman 1954 S
466 – 13:30 – S3-2 – Sultanbeyli Bl – Yeni Orduspor
467 – 13:30 – S3-2 – Kirşehir Bld.S – Altındağ Beledi
468 – 13:30 – S3-2 – Karşiyaka – Pazarspor
135 – 14:00 – İS1 – Eibar – Alaves
469 – 14:00 – NOR1 – Aalesund – Levanger
470 – 14:00 – NOR1 – Asane – Strommen
471 – 14:00 – NOR1 – Kongsvinger – Nest Sotra
472 – 14:00 – NOR1 – Mjondalen – Viking
473 – 14:00 – NOR1 – Notodden – Floro
474 – 14:00 – NOR1 – Sandnes – Ham Kam
475 – 14:00 – NOR1 – Tromsdalen – Sogndal
476 – 14:00 – NOR1 – Ullensaker Kis – Jerv
477 – 14:00 – RUS – Zenit – Akhmat Grozny
478 – 14:00 – RUS1 – Shinnik Yarosl – Sibir Novosibir
481 – 14:15 – POR2 – Leixoes – Porto (B)
482 – 14:15 – DUEL – Heerenveen Lazio
136 – 14:30 – İTA – Lazio – Spal 2013
483 – 14:30 – DAN – Brondby – Fc Kopenhag
484 – 14:30 – RUS1 – Tambov – Baltika Kalinin
485 – 15:00 – AL3 – Hallescher – Sv Meppen
486 – 15:00 – POL1 – Podbeskidzie – Chrobry Glogow
487 – 15:00 – RUS1 – Avangard Kursk – Spartak Moscow
488 – 15:00 – RUS1 – Chertanovo Mos – Zenit (B)
502 – 15:00 – UKR – Oleksandria – Desna
489 – 15:15 – İKP – Kilmarnock – Aberdeen
490 – 15:30 – AL2 – Arminia Bielef – St Pauli
491 – 15:30 – AL2 – Heidenheim – Aue
492 – 15:30 – AL2 – Regensburg – Union Berlin
493 – 15:45 – DAN1 – Fredericia – Roskilde
494 – 15:45 – DAN1 – Fremad Amager – Nastved
495 – 15:45 – DAN1 – Hb Koge – Thisted
496 – 15:45 – DAN1 – Helsingor – Silkeborg
497 – 15:45 – DAN1 – Hvidovre – Nykobing
498 – 15:45 – DAN1 – Viborg – Lyngby
137 – 16:00 – SSL – Alanyaspor – Yeni Malatyaspo
499 – 16:00 – AL3 – Fortuna Köln – Wehen
500 – 16:00 – RUS1 – Mordovia Saran – Fc Armavir
501 – 16:00 – T1L – Adana Demirspo – Afjet Afyonspor
503 – 16:30 – AVU – Austria Vienna – Wolfsberger
504 – 16:30 – AVU – Salzburg – Mattersburg
505 – 16:30 – BEL – Standard Liege – Antwerp
506 – 16:30 – DAN – Nordsjaelland – Aalborg
507 – 16:30 – İNCL – Wigan – Leeds Utd
508 – 16:30 – HOL – Fortuna Sittar – Zwolle
509 – 16:30 – HOL – Utrecht – Den Haag
510 – 16:30 – HOL2 – Nijmegen – Jong Az Alkmaar
511 – 16:30 – HOL2 – Telstar – Go Ahead Eagles
512 – 16:30 – RUS – Krasnodar – Rostov
513 – 16:30 – İSV2 – Chiasso – Aarau –
514 – 16:30 – İSV2 – Wil – Sc Kriens
515 – 16:30 – DUEL – Manchester Cit Salzburg
139 – 17:00 – İTA – Chievo – Sassuolo
140 – 17:00 – İTA – Parma – Frosinone
141 – 17:00 – İTA – Sampdoria – Torino
516 – 17:00 – ARJ – Argentinos Jr – Independiente
517 – 17:00 – HIR – Hnk Gorica – Hajduk Split
518 – 17:00 – İTB – Crotone – Carpi
519 – 17:00 – İTB – Unione V. – Salernitana –
520 – 17:00 – ROM – Dunarea Calara – Viitorul
521 – 17:00 – RUS1 – Pfc Sochi – Fakel Voronezh
522 – 17:00 – İSÇ – Göteborg – Malmö
523 – 17:00 – İSÇ – Norrkoping – Orebro
524 – 17:00 – İSÇ2 – Varnamo – Helsingbor
526 – 17:00 – DUEL – Norrkoping M Gladbach
142 – 17:30 – AL1 – M Gladbach – Fortuna Düsseld
527 – 17:30 – POL – Zaglebie Lubin – Korona Kielce
143 – 18:00 – İNP – Manchester Cit – Southampton
528 – 18:00 – BEL2 – Union St.G – Lommel
529 – 18:00 – AU2 – Pasching – Kapfenberg
530 – 18:00 – POR – Feirense – Tondela
531 – 18:00 – POR2 – Guimaraes (B) – Estoril
532 – 18:00 – POR2 – Sporting Covil – Oliveirense
533 – 18:00 – POR2 – Varzim – Farense
534 – 18:00 – İS2 – Oviedo – Mallorca
536 – 18:00 – İSV – Basel – Lugano
537 – 18:00 – İSV – Luzern – Zurich
538 – 18:00 – İSV – Sion – St Gallen
539 – 18:00 – UKR – Fc Lviv – Vorskla Poltava
540 – 18:00 – DUEL – Basel Villarreal
144 – 18:15 – İS1 – Villarreal – Levante
541 – 18:15 – YUN – Pas Giannina – Lamia
542 – 18:30 – DAN – Aarhus – Randers
543 – 18:30 – İRK – Cork City – Dundalk
544 – 18:45 – HOL – Feyenoord – Vvv Venlo
545 – 18:45 – DUEL – Chelsea Feyenoord
145 – 19:00 – İNP – Chelsea – Crystal Palace
146 – 19:00 – FR1 – St Etienne – Angers
147 – 19:00 – SSL – Trabzonspor – Bursaspor
546 – 19:00 – AVU – Altach – Rapid Wien
547 – 19:00 – ÇEK – Sparta Prag – Slavia Prag
548 – 19:00 – RUS – Spartak Moskov – Ural
549 – 19:00 – T1L – Eskişehirspor – Osmanlispor
550 – 19:00 – DUEL – Dinamo Zagreb Trabzonspor
551 – 19:15 – ARJ – Rosario Centra – Colon Santa Fe
552 – 19:30 – HIR – Osijek – Dinamo Zagreb
554 – 19:30 – İSÇ – Aik Stockholm – Sundsvall
555 – 19:30 – İSÇ – Hammarby – Hacken
148 – 20:00 – AL1 – Mainz – Werder Bremen
149 – 20:00 – İTA – Bologna – Atalanta
556 – 20:00 – BEL – Waasland Bever – Anderlecht
557 – 20:00 – YUN – Aris – Olympiakos
558 – 20:00 – NOR – Haugesund – Ranheim
559 – 20:00 – NOR – Rosenborg – Odds Bk
560 – 20:00 – NOR – Sandefjord – Start
561 – 20:00 – NOR – Tromso – Molde
562 – 20:00 – NOR – Valerenga – Sarpsborg
563 – 20:00 – POL – Lech Poznan – Lechia Gdansk
564 – 20:00 – POR2 – Academica – Academico Viseu
565 – 20:00 – İS2 – Alcorcon – Rayo Majadahond
566 – 20:00 – İS2 – Almeria – Sporting Gijon
150 – 20:30 – İS1 – Huesca – Getafe
151 – 20:30 – İS1 – Real Sociedad – Sevilla
553 – 20:30 – POR – Santa Clara – Sporting Lizbon
567 – 20:30 – DAN – Esbjerg – Midtjylland
568 – 20:30 – YUN – Ofi – Apollon Smirnis
569 – 20:30 – UKR – Chernomorets – Zoria Luhansk
570 – 21:00 – MEK – Pumas Unam – Cruz Azul
571 – 21:30 – ARJ – San Lorenzo – Talleres
572 – 21:30 – ŞİL – Antofagasta – Univ. Catolica
573 – 21:30 – PER – Sport Boys – Sport Huancayo
574 – 22:00 – BEL2 – Westerlo – Mechelen
575 – 22:00 – BEL – Lokeren – Eupen
576 – 22:00 – BEL – Sint Truiden – Zulte Waregem
577 – 22:00 – BR1 – America Mineir – Cruzeiro
578 – 22:00 – BR1 – Botafogo – Corinthians
579 – 22:00 – BR1 – Parana – Vitoria Bahia
580 – 22:00 – BR1 – Sao Paulo – Flamengo
581 – 22:00 – NOR – Brann – Stromsgodset
582 – 22:00 – ROM – Fc Steaua – Astra Giurgiu
152 – 22:30 – İTA – Udinese – Ac Milan
583 – 22:30 – İS2 – Zaragoza – Granada
584 – 22:30 – DUEL – Real Betis Ac Milan
153 – 22:45 – İS1 – Real Betis – Celta Vigo
154 – 23:00 – FR1 – Montpellier – Marsilya
585 – 23:00 – İTB – Livorno – Perugia
589 – 23:00 – POR – Braga – Setubal
590 – 23:30 – PER – Comerciantes U – Univ De Cajamar
591 – 23:45 – ARJ – Racing Club – Newells Old Boy
593 – 00:00 – BR1 – Internacional – Atletico Pr
594 – 00:00 – ŞİL – Curico – Union La Calera
595 – 00:00 – PER – Sporting Crist – Ayacucho
592 – 01:00 – BR1 – Bahia – Chapecoense
596 – 01:00 – MEK – Queretaro – Santos Laguna
597 – 02:00 – ARJ – San Martin Tuc – San Martin Sj
598 – 02:00 – ABD – New York City – Atlanta Utd
599 – 02:30 – ŞİL – Colo Colo – Palestino
600 – 02:30 – PER – Sport Rosario – Depor Binaciona
601 – 03:00 – MEK – Atlas – Club Leon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp Canlı Destek