22 Mayıs Çarşamba
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 10 Eylül Uluslar Ligi İddaa Tahminleri

10 Eylül Uluslar Ligi İddaa Tahminleri

10 Eylül 2018 Pazartesi günü oynanacak olan Uluslar Ligi maçları arasından 4 maça tahminde bulunarak toplam 9,35 oranlı Banko bir kupon hazırladım. Uluslar lig maçları biraz farklı atmosferde geçiyor. Takımlar hala bu turnuvaya kendilerini alıştırmış değiller. Ne futbol severler nede takımlar bu turnuva havasına giremediklerinden kaynaklı beklenmedik sonuçlar alınıyor. Bu yüzden Uluslar Lig maçlarına iddaa oynarken baz alacağımız şeyler biraz değişik olmalı.

İsveç – Türkiye İddaa Tahmini İddaa Yorumu

İsveç İle Türkiye arasında oynanacak olan karşılaşma da karşılıklı gol var iddaa seçeneğini tercih ettim. Türkiye açık futbol oynuyor ve her takıma gol atabilecek potansiyele sahip. Fakat üzülerek söylebilirim ki her takım dan gol yiyebilecek de bir takımız. Bu yüzden kaynaklı bu maça kg var seçeneğini öneriyorum…

Sirbistan – Romanya İddaa Tahmini İddaa Yorumu

Sırbistan Litvanya ile oynadığı ilk maçı 1-0 kazanıp 3 puan alarak grup lideri oldu. Romanya ise Karadağ le golsüz berabere kalarak 1 puan ile yetindi. iddaa oranları 2,5 gol altını favori göstermiş olsa da ben bu karşılaşma da 2,5 gol barajının aşılacağını tahmin ediyorum.1,85 oranda kuponuma 2,5 gol üstü işaretledim.

Portekiz – İtalya İddaa Tahmini İddaa Yorumu

Porktekiz bu grupta ilk maçını İtalya’ya karşı oynayacak. İtalya ise Polonya ile oynadığı maçtan sadece 1 puan alabildi. İddaa oranılarnın favori gösterdiği İtalya, Polonya ile 1-1 berabere kalarak  puan ile yetindi. Portekiz İle İtalya arasında oynanacak olan karşılaşmanın gollü geçmesini bekliyorum. Bu yüzden dolayı da bu karşılaşma da her iki takımın da gol yada goller bulacağını tahmin ettiğim den kg var seçeneğini öneriyorum..

Malta – Azerbaycan İddaa Tahmini İddaa Yorumu

Malta ilk maçında Fore Adaları’na 3-1 yenilirken Azerbaycan ise Kosava ile golsüz berabere kaldı. Malta ile Azerbaycan arasında oynanacak karşılaşma da her iki takımın da gol atabileceği yönünde analizler yaptım. Gollü geçmesini beklediğim bir maç ve bu yüzden dolayı Kg var seçeneğini öneriyorum. 1,75 oran da mutlaka kuponlarınız da yer almalı.

10 Eylül İddaa Tahminleri Banko Maçlar Kuponlar

MaltaAzerbaycan 592
Karşılıklı Gol – Var
Oran: 1.75
Portekizİtalya 594
Karşılıklı Gol – Var
Oran: 1.65
SirbistanRomanya 596
Alt Üst 2,5 Gol – Üst
Oran: 1.85
İsveçTürkiye 597
Karşılıklı Gol – Var
Oran: 1.75
Toplam Oran : 9,35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp Canlı Destek